Administration


Mille Örnmark We Group

Mille Örnmark

Koncernchef
031-303 49 01
mille.oernmark@wegroup.se
Petra Lundberg We Group

Petra Lundberg

Ekonomichef
031-303 49 24
petra.lundberg@wegroup.se
Julia Karlsson We Group

Julia Karlsson

Säljkoordinator
031-303 49 65
julia.karlsson@wegroup.se
John Wernbom We Group

John Wernbom

PR-kommunikatör
031-303 49 27
john.wernbom@wegroup.se
Thomas Lundgren We Group AB

Thomas Lundgren

Project controller
031-303 49 26
thomas.lundgren@wegroup.se

Arkitektur


Pär Svensson We Group

Pär Ringdahl

Operativ chef Arkitektur
031-303 49 04
par.ringdahl@wegroup.se
Karl-Johan Sellberg We Group

Karl-Johan Sellberg

Arkitekt
031-303 49 40
karl-johan.sellberg@wegroup.se
Marcus Pehrsson We Group

Marcus Pehrsson

Byggnadsingenjör
031-303 49 32
marcus.pehrsson@wegroup.se
Olof Skönvall We Group

Olof Skönvall

Byggnadsingenjör
031-303 49 45
olof.skonvall@wegroup.se
Viveka Öhman Duncan We Group

Viveka Öhman Duncan

Arkitekt
031-303 49 30
viveka.duncan@wegroup.se
Jonas Johansson We Group

Jonas Johansson

Konstruktör
jonas.johansson@wegroup.se
Mikael Carlsson We Group

Mikael Carlsson

Konstruktör
mikael.carlsson@wegroup.se
John Hallgren We Group

John Hallgren

Ljusdesigner
john.hallgren@wegroup.se
Tobias Rejnö We Group

Tobias Rejnö

Brandingenjör
tobias.rejno@wegroup.se

Tekniklösningar


August Örnmark We Group

August Örnmark

Operativ chef Tekniklösningar
031-303 49 03
august.ornmark@wegroup.se
We Group

Lars-Peder Josephson

Teamledare VS, Energi, Miljö
031-303 49 71
larspeder.josephson@wegroup.se
Alan Latif We Group

Alan Latif

Processingenjör
031-303 49 12
alan.latif@wegroup.se
Andreas Linnéll We Group

Andreas Linnéll

Processingenjör
031-303 49 19
andreas.linnell@wegroup.se
Bo Andersson We Group

Bo Andersson

VVS-ingenjör
031-85 66 46
bo.andersson@ijohansson.se
We Group

Jonas Eriksson

Storkökskonsult
031-303 49 72
jonas.eriksson@wegroup.se
Jonathan Beckman We Group

Jonathan Beckman

Ventilationsingenjör
031-303 49 18
jonathan.beckman@wegroup.se
Kim Strandholm We Group

Kim Strandholm

Storköksingenjör
031-85 66 48
kim.strandholm@rokk.se
Marcus Thorén We Group

Marcus Thorén

Ventilationsingenjör
031-303 49 17
marcus.thoren@wegroup.se
Ove Hult We Group

Ove Hult

VVS-ingenjör
ove.hult@ijohansson.se
Roger Ström We Group

Roger Ström

VVS-ingenjör
031-85 66 41
roger.strom@ijohansson.se
Torbjörn Janson We Group

Torbjörn Janson

Processingenjör
031-303 49 15
torbjorn.janson@wegroup.se

Sakkunnighet


Pär Svensson We Group

Pär Ringdahl

Operativ chef Arkitektur
031-303 49 04
par.ringdahl@wegroup.se
Jonas Johansson We Group

Jonas Johansson

Konstruktör
jonas.johansson@wegroup.se
Karl-Johan Sellberg We Group

Karl-Johan Sellberg

Arkitekt
031-303 49 40
karl-johan.sellberg@wegroup.se
Marcus Pehrsson We Group

Marcus Pehrsson

Byggnadsingenjör
031-303 49 32
marcus.pehrsson@wegroup.se
Mikael Carlsson We Group

Mikael Carlsson

Konstruktör
mikael.carlsson@wegroup.se
Olof Skönvall We Group

Olof Skönvall

Byggnadsingenjör
031-303 49 45
olof.skonvall@wegroup.se
Viveka Öhman Duncan We Group

Viveka Öhman Duncan

Arkitekt
031-303 49 30
viveka.duncan@wegroup.se
Alan Latif We Group

Alan Latif

Processingenjör
031-303 49 12
alan.latif@wegroup.se
Anders A. Ekblom We Group

Anders A. Ekblom

Projektledare
031-303 49 70
anders.ekblom@wegroup.se
Andreas Linnéll We Group

Andreas Linnéll

Processingenjör
031-303 49 19
andreas.linnell@wegroup.se
August Örnmark We Group

August Örnmark

Operativ chef Tekniklösningar
031-303 49 03
august.ornmark@wegroup.se
Björn Synneby We Group

Björn Synneby

Miljökonsult
031-85 66 44
bjorn.synneby@wegroup.se
Bo Andersson We Group

Bo Andersson

VVS-ingenjör
031-85 66 46
bo.andersson@ijohansson.se
Ida Råkeberg We Group

Ida Råkeberg

Biträdande projektledare
031-303 49 64
ida.rakeberg@wegroup.se
John Hallgren We Group

John Hallgren

Ljusdesigner
john.hallgren@wegroup.se
John Wernbom We Group

John Wernbom

PR-kommunikatör
031-303 49 27
john.wernbom@wegroup.se
We Group

Jonas Eriksson

Storkökskonsult
031-303 49 72
jonas.eriksson@wegroup.se
Jonathan Beckman We Group

Jonathan Beckman

Ventilationsingenjör
031-303 49 18
jonathan.beckman@wegroup.se
Julia Karlsson We Group

Julia Karlsson

Säljkoordinator
031-303 49 65
julia.karlsson@wegroup.se
Kim Strandholm We Group

Kim Strandholm

Storköksingenjör
031-85 66 48
kim.strandholm@rokk.se
We Group

Lars-Peder Josephson

Teamledare VS, Energi, Miljö
031-303 49 71
larspeder.josephson@wegroup.se

Lena Heijel Månsson

Kontorsansvarig
031-303 49 09
lena.h.mansson@wegroup.se
Lennart Rosander We Group

Lennart Rosander

Byggledare
031-303 49 80
lennart.rosander@wegroup.se
Marcus Thorén We Group

Marcus Thorén

Ventilationsingenjör
031-303 49 17
marcus.thoren@wegroup.se
Mauritz Philipson We Group

Mauritz Philipson

Projektledare
031-303 49 90
mauritz.philipson@wegroup.se
Mille Örnmark We Group

Mille Örnmark

Koncernchef
031-303 49 01
mille.oernmark@wegroup.se
Oscar Örnmark We Group

Oscar Örnmark

Operativ chef
031-303 49 06
oscar.ornmark@arenaprojekt.com
Ove Hult We Group

Ove Hult

VVS-ingenjör
ove.hult@ijohansson.se
Petra Lundberg We Group

Petra Lundberg

Ekonomichef
031-303 49 24
petra.lundberg@wegroup.se
Robin Andersson We Group AB

Robin Andersson

Bolagsjurist
031-303 49 68
robin.andersson@wegroup.se
Roger Ström We Group

Roger Ström

VVS-ingenjör
031-85 66 41
roger.strom@ijohansson.se
Thomas Lundgren We Group AB

Thomas Lundgren

Project controller
031-303 49 26
thomas.lundgren@wegroup.se
Tobias Rejnö We Group

Tobias Rejnö

Brandingenjör
tobias.rejno@wegroup.se
Torbjörn Janson We Group

Torbjörn Janson

Processingenjör
031-303 49 15
torbjorn.janson@wegroup.se

Projektledning


Oscar Örnmark We Group

Oscar Örnmark

Operativ chef
031-303 49 06
oscar.ornmark@arenaprojekt.com
Mille Örnmark We Group

Mille Örnmark

Koncernchef
031-303 49 01
mille.oernmark@wegroup.se
Lennart Rosander We Group

Lennart Rosander

Byggledare
031-303 49 80
lennart.rosander@wegroup.se
Mauritz Philipson We Group

Mauritz Philipson

Projektledare
031-303 49 90
mauritz.philipson@wegroup.se
Anders A. Ekblom We Group

Anders A. Ekblom

Projektledare
031-303 49 70
anders.ekblom@wegroup.se
Ida Råkeberg We Group

Ida Råkeberg

Biträdande projektledare
031-303 49 64
ida.rakeberg@wegroup.se

Verksamhetsutveckling


Björn Synneby We Group

Björn Synneby

Miljökonsult
031-85 66 44
bjorn.synneby@wegroup.se
Robin Andersson We Group AB

Robin Andersson

Bolagsjurist
031-303 49 68
robin.andersson@wegroup.se

Kontakta oss

Vill du ha råd, testa en idé eller ha hjälp med ett helt badhus? Inget jobb är för litet eller för stort för våra specialister. Kontakta oss så kan vi grotta ner oss tillsammans.